Bazalt - zapytaj o cenę

Uwaga! kolor przedstwaianego asortymentu w ofercie oglądany na różnych monitorach, tabletach i telefonach może się rónić od naturalnego.

BLOKI BAZALTOWE

bloki bazaltowe

Imię i nazwisko / Firma:
Twój telefon:
Twój e-mail:
Blok przekrój:
Ilość szt.
Planowany termin:
Miejsce dostawy:
Województwo:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w nieniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.). Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bazalt Invest Marija Sobczyńska z siedzibą Mysiadło, ul. Kuropatwy 15B, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak nie podanie ich uniemożliwi zadanie pytania w ramach formularza kontaktowego.
bazalt z Ukrainy, płyty bazaltowa

copyright © 2020 Bazalt Invest Mariya Sobczyńska

kostka bazaltowa z Ukrainy

Bazalt Invest Mariya Sobczyńska, Mysiadło, ul. Kuropatwy 15 B, 05-500 Piaseczno, mobile +48 518 717 819, email: mariya.sobczynska@bazaltinvest.eu
Biuro: ul. Ksawerów 21, 02-656 Warszawa ITB Instytut Techniki Budowlanej


 

HOME

BAZALT

OFERTA

PROJEKT

GALERIA

O NAS

KONTAKT