• dokładną ilość towaru, jego opis, termin realizacji, warunki dostawy, warunki płatności,
  • jest zawsze jasna i czytelna,
  • naszym Klientom zapewniamy transport w każde miejsce w Polsce i Europie,
  • w zależności od lokalizacji często transport jest już wliczony w cenę,
  • cena zawiera koszt opakowania produktów,


Jako Klient otrzymasz od nas:

  • certyfikaty CE i deklarację zgodności do poszczególnych wyrobów,
  • informację na bieżąco o przebiegu zamówienia i dostawy.

Oferta kierowana do naszego Klienta zawsze zawiera:

O nas

Nasza specjalizacja to: wydobycie, produkcja oraz dystrybucja produktów z bazaltu.
Eksploracja złóż i korzystanie z własnych zasobów w połączeniu ze staranną selekcją materiału skalnego pod kątem każdego zamówienia, zapewniają Państwu najwyższą jakość naszych produktów.

Swoją pracą i zaangażowaniem wypracowaliśmy sobie opinię rzetelnego kontrahenta wśród inwestorów, wykonawców i projektantów z wielu krajów świata.

Od 20 lat działamy aktywnie na rynku kamienia naturalnego. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty typowe, występujące na rynku, ale również nietypowe, przygotowane według indywidualnego projektu. Zamówienie poprzedzone projektem to bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwala na realizację zamówienia według specyfikacji i ilości asortymentu wynikającej z opracowania. Możemy precyzyjnie określić, które elementy należy wykonać i dostarczyć jako pierwsze, a które w dalszej kolejności. Zapewniamy Państwu transport i terminową realizację dostaw na miejsce na budowę, także w przypadku indywidualnej specyfikacji.

Doświadczenie w eksporcie wyrobów bazaltowych zdobywaliśmy na rynkach Polski, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kazachstanu. Rozwijając stale nasze przedsiębiorstwo utworzyliśmy w Polsce oddział pod nazwą Bazalt Invest, którego głównym celem jest dystrybucja wyrobów bazaltowych na rynki Europy Centralnej i Zachodniej.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń lub napisz maila.

k o n t a k t

Jako producent możemy zaoferować bardzo szeroki wachlarz wyrobów z bazaltu w konkurencyjnych, najkorzystniejszych dla Państwa cenach.

Przez cały okres naszej działalności mieliśmy do czynienia z licznymi realizacjami, zaczynając od prostych, typowych po niezwykle złożone. Z każdą kolejną realizacją nabieraliśmy doświadczenia, z którego teraz możecie Państwo korzystać.

P R O J E K T

O nas

bazalt z Ukrainy, płyty bazaltowa

copyright © 2020 Bazalt Invest Mariya Sobczyńska

kostka bazaltowa z Ukrainy

Bazalt Invest Mariya Sobczyńska, Mysiadło, ul. Kuropatwy 15 B, 05-500 Piaseczno, mobile +48 518 717 819, email: mariya.sobczynska@bazaltinvest.eu
Biuro: ul. Ksawerów 21, 02-656 Warszawa ITB Instytut Techniki Budowlanej


 

HOME

BAZALT

OFERTA

PROJEKT

GALERIA

O NAS

KONTAKT